Aktuálne

Kurz šitia „Zavinovacie šaty“ | Prešov

50,00 

Kurz šitia, na ktorom sa naučíte šiť zavinovacie šaty. Strih je k dispozícii, avšak môžete si priniesť aj vlastný strih alebo predstavu o šatách (prosím o konzultáciu vopred).
Krásne sú z ľanu, odporúčam stonewashed ľan (predpraný pomocou kameňov), ktorý je nesmierne mäkký a príjemný na nosenie a nedráždi pokožku.

Šijací stroj Vám zapožičiam, alebo si môžete priniesť vlastný. Materiál je potrebné si zabezpečiť podľa vlastných predstáv. Na zavinovacie šaty potrebujete 3 m látky v šírke 140 cm. Závisí to však od veľkosti šiat – poradím Vám.  Kapacita kurzu je 3 klientky.
Ak máte záujem o 2 alebo všetky 3 miesta naraz (na rovnaký čas), prosím kontaktujte ma. Cena za 1 miesto je 45 €. Tak vezmite kamarátku, sestru, mamku a príďte spolu stráviť príjemný a užitočný čas.

Na šitie šiat si vyhraďte celý deň. Začíname o 9:00, prísť môžete až do 10:00 – postupne budem konzultovať jednotlivé klientky. Šijeme max. do 19:00. Cena je uvedená za ušitie jedných šiat. Strih, podľa ktorého budete šiť, vám ostane.

  • miesto: popka.sk, Plzenská 2, Prešov
  • Poznámka: poplatok za kurz je nevratný
Zvoľte najprv variant produktu
Kategórie: