Aktuálne Zľava!

Víkendový kurz šitia pre začiatočníkov | Košice

120,00 

Víkendový kurz šitia pre začiatočníkov v Košiciach bude prebiehať počas dvoch dní – v sobotu a nedeľu od 9:00 – 16:00.

V 1. deň kurzu šitia si preberieme funkcie a údržbu šijacieho stroja, skúsite šiť stehy a meniť funkcie – čo stroj dokáže, naučíte sa šiť gombíkovú dierku a zips, ušijeme plátenú nákupnú tašku, povieme si o príprave materiálu, vypočítaní množstva, ukladaní strihov na látku.

V 2. deň si ušijete vlastný produkt, ktorý si vyberiete – samozrejme to zvážime, podľa náročnosti a Vašich schopností (sukňa, šaty z úpletu, taška, tepláky,…), vysvetlíme si čítanie strihov, prekreslenie na papier a prenesenie na látku.

Pri zakúpení dvoch a viacerých miest na ten istý termín získate automaticky zľavu 10 % na všetky zakúpené miesta.
Platbu si môžete rozdeliť na 2 splátky – prosím, kontaktujte ma.

Materiál na prvý deň je v cene kurzu šitia, na finálny výrobok si materiál prinesiete vlastný. Šijací stroj si môžete priniesť vlastný, alebo Vám stroj zapožičiam. Kapacita kurzu šitia v Košiciach je 4 klientky.

V cene kurzu je započítané: prenájom priestorov, lektorka, materiál na 1. deň kurzu, kompletné krajčírske pomôcky, šijacie stroje (ak niekto nemá svoj), občerstvenie (káva, čaj, pochutiny). Obedy a materiál na finálny projekt v cene kurzu nie sú započítané.

  • miesto: Výmenník Jegorovovo, Jegorovovo nám. 5, Košice - Furča
  • Poznámka: Miesto je možné stornovať maximálne 14 dní pred termínom kurzu. Storno poplatok je 70 €. Menej ako 14 dní pred termínom kurzu nie je možné miesto stornovať. Môžete však namiesto seba poslať náhradu.
Zvoľte najprv variant produktu
Kategórie: